Hakkımızda

EGAŞ Eczane Gereçleri A.Ş. , Türk Eczacıları Vakfı’ nın kuruluşudur. Eczacılarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü gereksinimlerin tedarik edilmesi ve sunulması hizmetini 1986’dan beri sürdürmektedir.

 

Şirketimiz, değişen yasa ve yönetmeliklere uygun olarak E logo, ısı nem takip cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, kesintisiz güç kaynakları ve eczane tabelaları konusunda alternatif çözümler üretmektedir.

 

En kullanışlı alanı oluşturmak adına ihtiyaçlar dahilinde çizilen tasarımlar, kaliteli ve verimliliği yüksek materyaller kullanılarak uygulanmakta,Türk Eczacıları Birliği Egaş kredisi sayesinde ise esnek ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.Dış ve iç mekan tasarımları yanında, ilaç dışı ürünler, kimyasal ham maddeler, ıtriyat, medikal ve laboratuvar sarf malzemeleri ile ürün yelpazesi genişlemiştir.

 

Eczanelerimiz için oldukça önem arz eden güvenlik sistemleri konusundaise Kent Alarm ile anlaşarak, ücretsiz keşif ve bilgilendirme hizmeti vererek kiralama ve satın alma opsiyonu sunmaktadır.

 

Gelişen teknolojiye uygun olarak eczane robotu konusunda çalışmalar yapan Egaş , inovatif projelerle çağı yakalayıp Eczacılarımıza kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.