Paydaşlarımız

Paydaşlarımız

0%

Novagenix

 

Novagenix Biyoanalitik İlaç Ar-Ge A.Ş., ülkemizde ilacın etkinliğini, dolayısıyla kalitesini belirleyen ve belgeleyen uluslararası düzeyde akredite olmuş kuruluşlara duyulan gereksinim sonucu Biyoyararlanım/Biyoeşdeğerlik (BY/BE) merkezi olarak kurulmuş olup, günümüzde in-vitro dissolüsyon analizleri, miktar tayini analizlerini de yapmaktadır.

 

TEB ARTI Sigorta

 

Tüm aktif Yardımlaşma Sandığı üyelerimiz ile Eczacı odalarımızın çalışanları, TEB ve iştiraklerimizin çalışanları TEB ARTI BROKERLİK tarafından FERDİ KAZA SİGORTASI ile sigortalanarak, kaza Sonucu vefat, kaza sonucu maluliyet riskleri bedelsiz olarak güvence altına alınacaktır.

 

Teb Eczacı Kart

 

Birliğimiz, sağlığın nöbetçisi siz değerli eczacılarımız için hem kimlik kartı özelliği taşıyan hem de bireysel ve ticari harcamalarınızda avantajlar sağlayacak olan TEB Eczacı Kart uygulamasını hayata geçirmiştir.

 

Yurt Dışından İlaç Temini

 

T.C. Sağlık Bakanlığı ile Türk Eczacıları Birliği arasında yurt dışından ilaç teminine ilişkin yapılan protokol çerçevesinde ilaç ithal eden iktisadi bir kuruluştur.

 

Amaç; hastaların tedavisi için hekim tarafından gerekli görülerek reçeteye yazılan, ancak Türkiye’de ruhsatlı olmayan veya ruhsatlı olduğu halde çeşitli nedenlerle üretimi veya ithalatı yapılamayan ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nca ithalat izni verilen reçete muhteviyatı ilaçları ithal edip iyi dağıtım kurallarına uygun olarak hasta/hasta yakınına teslim etmektir.