Eczane tasarımı

Eczaneler için tasarım, proje ve uygulama hizmetinde, tasarımın bir bütün olması gerektiği yaklaşımından yola çıkarak, eczane tasarlarken kullanıcıya, fonksiyona, estetiğe ve detaylara önem vermeyi prensip edinmiştir.

Tasarım sürecini her projede yeni malzemeler ve teknoloji arayışı içinde özgün bir noktaya sürüklemek kaygısı ile modern anlayışını doğaya saygısını yitirmeden sürdürmeyi amaçlamıştır.

EGAŞ temelde “insan” unsurunu unutmayan, kullanıcı için fonksiyonel ve estetik çözümler arayan bir tasarım ekibiyle, kişiye özel eczane tasarımı hizmetinde;

Tasarım ön çalışması, 3 boyutlu olarak eczacıya proje sunumu, Tasarımda varsa gerekli düzenlemelerin yapılmasıyla üretim aşamasına geçilmesi, Üretilmesinin ardından, eczaneye özel hazırlanan ürünlerin uygulanması adımlarıyla proje sürecini tamamlamaktadır.

Bu şekilde; hayalinizdeki tasarımlar, eczanenizdeki yerini alarak,

gerçeğe dönüşmüş olur. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda, eczacı–tasarımcı diyaloğuna yüksek titizlik gösterilerek hizmetler yerine getirilmektedir.

Bu nedenle, projelerde karşılıklı değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanana kadar, tasarım çalışması da sürdürülmektedir.